Třídy

 

Berušky    - pro nejmladší 3-4 leté děti, šedá patrová budova u potoka, 1. patro

                       -učitelky Dana Šůstková, Lenka Baďurová

                       -uklízečka Ilona Rajtrová

                    provoz této třídy je od 7,15 do 16,30 hodin, děti se ráno od 6,30 schází a odpoledne

                    od 16,30 rozchází v dolní třídě Žabiček

 

Sluníčka   - pro nejmladší 3-4 leté děti, žlutá nízká budova u potoka

                      -učitelky Romana Schovánková, Katka Šmídová

                      -uklízečka Renata Nováková

                   provoz této třídy je od 6,30 do 16,30 hodin, od 16,30 do 17 hodin jsou děti ve třídě Kytiček (zelená budova)

 

Žabičky     - pro děti 4-5 leté, šedá patrová budova u potoka, přízemí

                      -učitelky Eva Matulíková, Soňa Kuxová

                      -uklízečka Ilona Rajtrová

                   provoz této třídy je od 6,30 do 17,00 hodin

 

Kytičky     - pro děti 4-6 leté, zelená budova 

                      -učitelky Vlaďka Macháčková, Lenka Urbanová

                      -uklízečka Renata Nováková

                   provoz této třídy je od 6,30 do 17,00 hodin

 

Včeličky   - pro děti 5-7 leté, patrová modrá budova, přízemí

                       -učitelky Dáša Rybková, Dáša Šmatláková

                       -uklízečka Jana Marešová

                   provoz této třídy je od 6,30 do 17,00 hodin

 

Motýlci     - pro děti 5-7 leté, patrová modrá budova, 1. patro

                      - učitelky Hana Foltínová, Soňa Novotná

                      -uklízečka Jana Marešová

                   provoz této třídy je od 7,00 do 16,30 hodin, děti se ráno od 6,30 schází a odpoledne

                   od 16,30 hodin rozchází ve třídě Včeliček

 

Sovičky    -pro děti 4- 5 leté, pruhovaná patrová budova, přízemí

                     - učitelky Olga Čechová, Lucie Malcová

                     - uklízečka Martina Macíková

                   provoz této třídy je od 6,30 do 17,00 hodin

 

Veverky   - pro děti 4-5 leté, pruhovaná patrová budova, 1. patro

                     - učitelky Marcela Božovská, Markéta Kasekrová                  

                     - uklízečka Martina Macíková

                   provoz této třídy je od 7,00 do 16,30, ráno od 6,30 se děti schází a odpoledne

                   od 16,30 se rozchází ve třídě Soviček